Krétarajzok, melyeken mosolyognak az állatok

Hogyan is lehetne ez másként? Minden élőlény egyetemes vágya a boldogság, melynek jele a mosolyra húzódó ajak. Tanulóink talán saját hangulatukat, reményeiket, avagy a valódi látványt örökítették meg aszfaltkrétás rajzaikkal? Ha ez a valóság ábrázolásával egyenlő, akkor nyugodt vagyok, gyerekeinket ápolt, jól táplált, szerető állatok sokasága veszi körül. Az állatok világnapján az alsó tagozat diákjai kreatívan tevékenykedtek színes krétáik segítségével az iskola udvarán, míg idősebb társaik kérdőívet töltöttek ki a veszélyeztetett, védett állatfajok témáját érintően. Minden osztály egy kérdéssort kapott, melyet közösen, a közösségi szellemet, a csapatmunkát előtérbe helyezve készítettek el. A legjobban teljesítő osztály az 5.a lett, munkájuk sikere a részletességben rejlett. Köszönjük az egész napos lelkes munkát! A nap szervezői: Kovácsné Mórocz Anikó és Balog Mária.

Balog Mária