XIII. Helytörténeti vetélkedő

Iskolánk ismét részt vett a dobozi helytörténeti vetélkedőn. Idén három csapat is benevezett. A DÖK Kányhálók (szeleburdi???????)néven. Csapattagok: Szabó Nóra, Klapka Mihály, Szűcs Attila, Lakatos Bernadett, Nyul Bence, Barcsay Rebeka, Lakatos Klaudia, Baráth Csenge, Szilágyi Dorina, Hollósi Renátó és Kádár Ádámné. A Nyári gyerekek a 6. a osztályt képviselték. Tagjaik: Pribojszki Péter, Békési Zoltán, Danczik Anna, Orodán Anita, Jakab Enikő. A 7.a –sok Körösmenti kalózokként versenyeztek: Erdős Angelika, Rézműves Boglárka, Szabó Szimonetta, Roszik Márkó, Orodán István, Molnár Imre. Nagyon változatosak voltak a feladatok, melyek megoldása közben szórakozhattunk és tanulhattunk községünk múltjáról. Különleges élményt adtak a dobozi hídról látott régi fotók, érdekességet jelentettek a történetéről hallott új információk.