Tudósítás nyertes Kórus pályázatról

Kedves dobozi Szülők, Lakosok! Örömmel számolunk be arról, hogy a Nemzeti Kulturális Alaphoz benyújtott pályázatunk, mely a Dobozi Általános Iskolában énekkar életre hívását hivatott segíteni: NYERT. A nyertes pályázat 250.000 Ft támogatást jelent az énekkar számára.

A pályázat megnyerése azt jelenti, hogy tavasszal be kell mutatkoznunk Békéscsabán az Éneklő Ifjúság Országos minősítő versenyen. Erre készülünk és szeretnénk Doboznak és az iskolánknak szép eredményt hozni.

Az énekkart már hallhatták az iskola Jótékonysági bálján, valamint az október 6-i és október 23-i megemlékezéseken, ahol színvonalas produkcióval emelte a műsor fényét.

Ezúton is köszönjük a szülők támogatását, hogy gyermekeik tehetségével segítik munkánkat!

Kiss Rózsa kórus vezető és Illik Józsefné tanító