Tour de Pannon turizmusverseny

Decemberben került megrendezésre a veszprémi Pannon Egyetem által szervezett, Tour de  Pannon turizmus nevű verseny. Melyben részt vett a Békéscsabai SZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum és Kollégium csapata is. A kétlépcsős megmérettetés első feladataként word dokumentum formájában kellett benyújtani egy diákoknak szóló fesztivál programjának megszervezését. A döntőbe az országból nyolc csapat jutott be, ahol már prezentáció keretében mutatták be a háromnapos fesztivál tervét. Az egyetem zsűrije a békéscsabai diákok csapatát ítélte a legjobbnak, így ők vehették át a Tour de Pannon turizmus verseny I. helyezettnek járó díjat.

A győztes csapat tagjai: Forgó Luca, Nagy Fanni, Pribojszki Péter

Felkészítő pedagógus: Aradszky Ilona

Büszkék vagyunk egykori tanítványunkra: Pribojszki Péterre! További sikereket, minden jót kívánunk!