Tehetségtámogató Osztályközösség Díj

Az idei tanévben is benevezett iskolánk a Bendegúz Akadémia Alapítványának tanulmányi versenyére, a Tudásbajnokságra. A megmérettetésre 24 tanulónk jelentkezett 5 különböző tantárgyból. A versengés keretében lehetőségünk nyílt pályázat benyújtására, amelyre olyan osztályközösségek jelentkezhettek, ahonnan az osztálylétszám legalább fele nevezett be a Tudásbajnokság 2022-2023-as kihívására. A 2. a osztály a pályázati feltételeknek megfelelt, így elnyerte a Tehetségtámogató Közösség Díj feliratú díszes serleget.  Az idén országos tekintetben 13 osztályközösség nyerte el a díjat. Szívből gratulálunk a 2. a osztálynak a nagy lelkesedéséért, amellyel elindult a próbatétel útján!

Kívánunk tanítványainknak a tanulmányi versenyhez kellő kitartást, hiszen a tudás öröm és dicsőség!

Péliné Eszenyi Hajnalka