Tavaszi serteperte

2016. április 8-án első nekifutásra sikerült megrendezni az idei tanév második hulladékgyűjtését. Sajnos ez kevésbé volt sikeres, mint az őszi megmozdulás. Meglepően kevés flakon került a zsákokba. A papír mennyisége a téli fűtési szezon miatt, mindig ilyenkor a kevesebb, teljesen érthető okokból kifolyólag. Jó volt látni, hogy a gyerekek mennyire rutinosak már ebben a munkában. A mostani akció plakátját egyik diákunk, Békési Zoltán szerkesztette, a Diákönkormányzat választott képviselői pedig elhelyezték a községben. A nyolcadikosok pakolással is segítik a gördülékenyebb gyűjtést. Igyekszünk a gyerekeket minél több területen bevonni a szervezésbe is. Természetesen a felnőttek segítségére is szükség van. Az önkormányzat mindig gondoskodik felnőtt munkaerőről.  Köszönjük a szülők, a polgárőrök, a dobozi lakosok, Takácsné Balogh Zsuzsanna és a pedagógusok munkáját.

 Az osztályok közötti verseny helyezései:

Alsó tagozat:

I. helyezés: 4.a (mellesleg az egész iskolában ők gyűjtötték a legtöbbet)

II. helyezés: 3.b

III. helyezés: 3.a

Felső tagozat:

I. helyezés: 6.a

II. helyezés: 7.b

III. helyezés: 7.a