A TÖKéletes alkotások díjazása

Újra eljött a szellemek és boszorkányok ideje, legalábbis a Halloween ünnep szerint, amely az ősi kelta hagyományokból alakult ki. Bár elsősorban az angolszász országokban tartják nyilván a Halloween éjszakáját, mára már szinte az egész világon elterjedt.

Intézményünkben második alkalommal hirdettük meg a „TÖK jó TÖKFARAGÓ VERSENYT”, melyre november másodikáig lehetett pályázni. Szervező pedagógusok: Karádi Éva, Pásztorné Králik Ildikó és Tóthné Székely Ildikó voltak.

A gyerekek kreativitására bíztuk, hogy mi készül a tökből. Arra voltunk kíváncsiak, hogy milyen egyedi és ötletes alkotásokkal rukkolnak elő tanulóink. 18 alkotás készült, melyek rémisztőek és egyben nagyon ötletesek voltak. A gyerekek otthon készítették el ezeket a remekműveket, melyeket reggel behoztak az iskolába. A délelőtt folyamán kiállítást rendeztünk az iskola folyosóján, így az iskolatársak is meg tudták tekinteni ki mit készített. Minden alsós szavazhatott a TÖK jó lámpásokra.

Minden szorgos tökfaragó nebuló oklevéllel és édességgel térhetett haza.

Az idei év OKLEVELET érő tökéletes munkáinak büszke tulajdonosai:

 • díj - Nyul Tamás Ferenc, 3.a.
 • díj – Czinanó László, 5.a.
 • díj – Lukucz Lara Hanna, 3.a.
 • díj – Szabó Kevin, 4.a.
 • díj – Sztojka Hanna Barbara, 3.a.
 • díj – Nyul Tamás Ferenc, 3.a.
 • díj – Bankó Zejnep Roxána, 3.a.
 • díj – Kovács Benjámin, 3.b.
 • díj – Óré Zsolt Marcell, 3.a.
 • díj – Tóth Marcell, 3.a.
 • díj – Hrabovszki Máté, 2.a.
 • díj – Tóth Izabella, 2.a.
 • díj – Bankó Jáde, 2.a.
 • díj – Szigeti Kevin,  3.b.
 • díj – Sztojka Enzó, 1.a.
 • díj – Farkas Fernanda Damarisz, 1.a.
 • díj – Kovács Mihály 5.a.
 • díj – Laskay Merse Péter, 1.a.

Köszönjük szépen a szülőknek, hogy segítették csemetéjüket a tökfaragásban, a megmérettetésre készült egyedi alkotások létrejöttében.

Minden résztvevőnek gratulálunk!

Tóthné Székely Ildikó