Sulikézi Fesztivál - Solt

    Végre így két év után megrendezhette a Magyar Kézilabda Szövetség a Sulikézi Fesztivált két fordulóban Solton. Jó volt látni kb. 400 gyereket együtt mozogni kézilabdázni egy sportcsarnokban. Mi is részt vettünk 2 csapattal mindkét színvonalas rendezvényen.  Nagy izgalommal vártuk mindkét fordulót, készültünk kétszer egy héten. A Sportfesztivál keretein belül egy élményközpontú foglalkozás kialakítása is volt a cél, mely során a résztvevő kisiskolások játékos feladatok útján ismerkedhettek meg a kézilabdázás alapmozgásaival. Mindkét fordulón 2-2 meccset játszottak a csapatok, ahol mindenki a saját tudása szerint játszott és nagyon jól érezte magát. Meccsek után mindenkinek járt a megérdemelt fagyi.

Név szerint a játékosok: Bankó Jáde, Bankó Zejnep Roxána, Debreczeni Seherezádé, Erdős Csilla Kincső, Kardos József Gábor, Köteles Kamilla Kármen, Köteles Tamás, Megyeri Gréta Vica, Hegedűs Dávid, Lukucz Lara Hanna, Nyul Tamás Ferenc, Óré Zsolt Marcell, Szatmári Tamara, Sztojka Krisztofer, Tóth Marcell, Varga Pamela Lujza, Szigeti Kevin. Folytatjuk a felkészülést és várjuk a folytatást jövőre!

Köszönjük szépen Váradi Edit tanár néninek, aki elkisért minket és mindenben segített, szurkolt nekünk.

 

                                                                                Turákné Szente Adél

                                                                                           edző