Sárrét kis mesemondója

 

2022. április 13 -án Füzesgyarmaton került megrendezésre a „Sárrét kis mesemondója” területi mesemondó verseny. A megmérettetésen 1. , 2. és 4. évfolyamos tanulóink képviselték iskolánkat. Az ünnepélyes megnyitó után a verseny minden évfolyamon párhuzamosan zajlott. Ezt követően a Füzesgyarmati Általános Iskola és az Alapfokú Művészeti Iskola tanulói színvonalas műsorral szórakoztatták a versenyzőket és a vendégeket. 

A tartalmas délután eredményhirdetéssel zárult:

Takács Gergő 1. évfolyamon 5. helyen (felkészítő: Illik Józsefné),

Tóth Marcell 2. évfolyamon 5. helyen (felkészítő: Tóthné Székely Ildikó),

és Soós Sándor Dávid a 4. évfolyamon 2. helyen végzett (felkészítő: Botos Tímea),

a nagyon nehéz mezőnyben.

Büszkék vagyunk tehetséges tanulóinkra! Köszönjük a felkészülést és a felkészítő pedagógusok munkáját is!