A Mesekert Óvoda nyílt napot tartott

A Mesekert Óvoda nyílt napot tartott a Pumukli és a Micimackó csoportban a leendő első osztályos tanító nénik (Kissné Lukucz Katalin, Kádár Ádámné) részére. Az iskolánk minden alkalmat megragad, hogy a régóta meglévő jó kapcsolatot ápolja, erősítse a két intézmény között. Ez a lehetőség is az óvoda-iskola átmenetet segíti elő a nagycsoportosok részére. Alkalmat biztosít a személyes találkozásra, az oviban használt módszerek megismerésére. A tapasztaltak szerint nagyon jó szakmai nevelő és oktató munka folyik ott, szeretik a gyerekeket, törődnek velük. Gyönyörűek, ízlésesek a csoportszobák, kedvesek a gondozó nénik. Köszönjük Baracskáné Horváth Angélának és Czinanó Sándorné, Ibolya óvó néniknek a szíves vendéglátást,a gyerekeknek a kedvességet!