Megörökített élmények

Vakációs élményeim”… címmel pályázatot hirdetett a Békéscsabai Rendőrkapitányság és a Dobozi Cigány Nemzetiségi Önkormányzat a Dobozi Általános Iskola tanulói részére. A pályázat célja annak bemutatása, hogy a gyerekek az iskolai nyári szünetben milyen élményekkel gazdagodtak, milyen szabadidős tevékenységéket végeztek.

A két korcsoportban (alsó és felső tagozat) meghirdetett pályázatra 76 pályamű érkezett, szebbnél, szebb rajzokkal neveztek a gyerekek. A zsűri összesen 8 diák munkáját értékelte tanszervásárlási utalvánnyal, 3-3 helyezés és 1-1 különdíj került kiosztásra. A nemzetiségi önkormányzat nem csak a nyerteseket jutalmazta, minden rajzoló gyermek 1-1 tábla csokival térhetett haza.

Tanszervásárlási utalványt nyert gyermekek:

 1. Korcsoport (I-IV.évf.)
  1. helyezett: Takács Gergő 2/a.
  2. helyezett: Jantyik Jázmin Anna 4/a
  3. helyezett: Isztin Rubina Mercédesz 2/a

             Különdíj: Lévai Brendon 2/a

 1. Korcsoport (V-VIII.évf.)
  1. helyezett: Kókai Anasztázia 5/b
  2. helyezett: Bakos Bianka 5/b
  3. helyezett: Mészár Bence Tamás 8/b

            Különdíj: Behrami Amélia 5/a

Gratulálunk a nyerteseknek, köszönjük a felkészítő pedagógusok munkáját!