Látogatás a Csodák Palotájába

A megújult Csodák Palotája két szinten, 5000 négyzetméteren, több mint 250 interaktív játékos eszközzel a nyolc tematikus részlegen várja a látogató csoportokat. Itt kiemelt hangsúlyt kap a tudományos oktatás, nevelés; céljuk, hogy kedvet csináljanak a gyerekeknek a természettudományok megismeréséhez, és tapasztalati úton tegyék élménnyé a tanulást.

Ebben az élményben volt része a 8.a osztálynak szeptember végén. „A helyszín úgy nézett ki, mint a Harry Potter-könyvek egyik fontos helyszíne: az Abszol út!” – fogalmazta meg Dalmadi Rebeka. A nyolcadikosok megnézték az elektromosságról szóló előadást, jártak a tükör szobában és a Tudósok csarnokában is. Köszönjük a Békéscsabai Tankerületnek és Balogh Lászlóné Lívia tanár néninek, hogy megszervezte a kirándulást!