A Kreatív alkotói pályázat 2019 megyei eredményei

Az Országos Tűzmegelőzési Bizottság ebben a tanévben is meghirdette Kreatív alkotói pályázatát.Téma a  tűzoltók áldozatos és sokrétű munkája.

A pályázatokat több korcsoportban és több kategóriában (rajz, vers, mese, plakát, számítógépes munka stb.) írták ki. Békés megyéből közel 170 alkotás érkezett a felhívásra. A legügyesebbeket díjazták a közelmúltban a Békés Megyei Katasztrófavédelem Igazgatóságon, Békéscsabán.

Iskolánk tanulói változatos és színvonalas munkái nagyon szép helyezéseket értek el.

Dalmadi Rebeka 5.a. oszt.  Számítógépes plakát - 2. helyezés

Dalmadi Rebeka és Kovács Petra 5. a. oszt. Plakát - 1. helyezés

Czegle Lukács Áron 3. oszt. Makett - 1. helyezés

Czegle Zsolt Bendegúz 6.a oszt. Makett - 1. helyezés

Szabó Szilvia 6.a oszt. Rajz - 2. helyezés

Balog Boglárka 6.a. oszt., Kardos Leila 6.a. oszt., Szűcs Nikolett 6.a.oszt. Plakát - 2. helyezés

Brád Tamara 7.a oszt., Makula Milán 7.b. oszt., Vágner Csaba 7.a oszt., Szűcs Miklós 7.a. oszt. - Prezentáció - 1. helyezés.

Erdős Angelika és Rézműves Boglárka (egykori tanulóink) - Videó - 1. helyezés.

A felkészítésben sokat segített Czegle Zsolt, a számítógépes munkákban pedig Vágnerné Lipták Zsuzsanna és Varga István. Köszönjük a segítségüket!

Bálint Beáta