Ki a mester két keréken?

Az Országos Rendőr-főkapitányság, Országos Balesetmegelőzési Bizottsága 2023-ban is meghirdette a „Ki a mester két keréken?”  és a „Kerékpáros Iskola Kupa” felmenő rendszerű versenyét. A verseny célja az általános iskolás tanulók közlekedésbiztonsági ismeretinek felmérése.

A „Ki a mester két keréken?”  és a Kerékpáros Iskola Kupa városi döntők megrendezésére ugyanazon időpontban, 2023. március 22-én, Békéscsabán a Petőfi utcai Általános Iskola tornatermében került sor.

A versenyekre az iskolákból, egy leányból és egy fiúból álló két fős csapatokat vártak.

A Dobozi Általános Iskolát az alábbi tanulók képviselték:

• „Ki a mester két keréken?”: Palotás Tímea 5. a és Szilágyi Máté 4. a
  • „Kerékpáros Iskola Kupa”: Kozák Rebeka 7. a és Pribojszki Zsombor 6. a.

Eredmény: A csapatok továbbjutottak a megyei döntőre, illetve két különdíjat is bezsebeltek.

Kozák Rebeka és Palotás Tímea Kresz tesztlap hibátlan kitöltésével hozták el a különdíjat.

Gratulálunk a tanulóknak, és sok sikert kívánunk a megyei döntőn.

Baku Zoltán