IV. JÓTÉKONYSÁGI EST

A Gyulai Aquapark családi belépője és a Várkonyi vendéglő vacsorautalványa csábította a vendégeket és hozta meg az adakozó, vagyis a tombolavásárló kedvet a Dobozi Általános Iskola Jótékonysági estjén. Értékes nyereményeink mellett, nemes célunk is ösztönözte a szülőket és pedagógusainkat a szabadtéri bálunkon való részvételre. Ez alkalommal is szép számmal gondolták úgy, hogy támogatják rendezvényünket, szívesen eltöltenek velünk egy jó hangulatú estét iskolánk fejlesztése érdekében. Zsigmond Károly intézményvezető nyitóbeszédében megköszönte a nagylelkű felajánlásokat a szülőknek, partnerintézményeknek, vállalkozóknak, valamint Doboz Nagyközség Önkormányzatának. Üdvözölte, hogy sokan megtiszteltek bennünket jelenlétükkel, kifejezve ezzel támogatásukat, mind a bálunk, mind az iskolánk részére. Köves Mihály polgármester köszöntőjében erkölcsi és anyagi támogatásáról biztosította iskolánkat. „A dobozi gyerek a dobozi iskolába járjon!” – hangsúlyozta. A vacsorát megelőző műsorról iskolánk tanulói gondoskodtak, felkészítőjük Illik Józsefné, a koreográfus Megyeri Edina volt.

Köszönjük az együtt töltött estét, a felajánlásokat, a segítséget! Jövőre találkozunk!