Harmónia

Mindig nagy öröm számunkra, ha látjuk: egy tanulónk tehetséges valamiben. Ha élni is tud tehetségével, ráadásul az örömet szerez neki és másoknak is, az kivételes ajándék az élettől. Nem mindennapi kiállításnak lehetünk szemtanúi néhány napja a Dobozi Általános Iskola egyik tantermében: Harmónia címmel a természet különböző szépségei jelennek meg a fotókon – egyéni látásmódon keresztül. Az ünnepélyes megnyitón az alkotó, Békési Zoltán 8. a osztályos tanuló szólt pár szót a kiállításról és annak kezdetéről:

„A tavalyi év második felében adta az ötletet Balog Marika tanárnő, és azóta folyamatosan készítem a képeket a növények témakörben. Együtt válogattuk ki a rengeteg kép közül azokat, melyeket most nézhettek meg! A képekről annyit szeretnék elmondani, hogy nekem azért fontosak, mert sok munkám van bennük, és minden képhez van egy történetem, egy élményem, egy megrögzött mozdulatom! A kiállításommal szeretném megmutatni, hogy egy képen több szín milyen nagy harmóniában tud lenni! Ezúton is szeretném megköszönni Balog Mária tanárnő és Gurzó Bea tanárnő segítségét, és külön köszönetet mondok Zsigmond Károly igazgató úrnak, hogy segített megvalósítani a tervünket!  Köszönöm szépen a figyelmet, jó nézelődést és időtöltést mindenkinek!”

A kiállítás folyamatosan megtekinthető, szeretettel várjuk az érdeklődőket!