Hétmérföldes csizmában

Biros Veronika Tünde, Nyul Zoltán Bence,  Váczi Roland és Molnár Petra

2009 óta rendezik meg Köröstarcsán a „Hétmérföldes csizmában” elnevezésű mesemondó versenyt, melynek célja a mesék életben tartása, de emellett a találkozó – melyre évről évre egyre több iskolából érkeznek a résztvevők - teret ad a gyerekek mese iránti szeretetének is. Iskolánkat négy jól felkészült diák képviselte 2014. március 26-án. A kétfordulós versenyre egy-egy kötelező és szabadon választott mesével készültek. A végeredményre mind a szülők, mind a gyerekek és pedagógusok is büszkék. Nyul Zoltán Bence 2.a (felkészítője Kádár Ádámné) a második helyen végzett, Biros Veronika Tünde 5. b osztályos tanuló (felkészítője Paukertné Szabó Mária) harmadik lett. Ő saját mesét vitt a megmérettetésre. Váczi Roland 3. b (felkészítője Tóthné Székely Ildikó) és Molnár Petra 6. a (felkészítője Futakiné Debreczeni Ilona) a negyedik helyen végzett. Gratulálunk mindnyájuknak! Futakiné Debreczeni Ilona