Díjazták a tehetségét

Jól kezdődött az idei tanév Dalmadi Rebeka 6. a osztályos tanuló számára. Iskolánk ugyanis arról kapott értesítést, hogy Rebekát díjátadásra hívják a Körösvölgyi Látogatóközpontban Szarvason.

„Még májusban hirdette meg a Körös-Maros Nemzeti Park Igazgatósága Körösvölgyi Látogatóközpont és Állatpark „Az én Állatparki cimborám” címmel azt a képzőművészeti pályázatot, ahová elküldtük néhány lelkes, festeni, rajzolni szerető gyermek alkotását. Ennek eredményeként vehette át a 2. helyezettnek járó oklevelet, könyvjutalmat és egy madáretetőt Dalmadi Rebeka. A madáretető már az iskolánk udvarán várja a kismadarakat.” – mondta Szatmári Istvánné Terike tanárnő, Rebeka felkészítője.

Az ünnepélyes díjátadóra a szarvasi Körösvölgyi Látogatóközpontban került sor, ahová meghívták Rebeka családját a díjkiosztón kívül az „Elvarázsolt ligeti alkony-Állatkertek éjszakája” elnevezésű programra is.