Dánfoki kirándulás

Szeptemberben, egy szép napsütéses napon a Dobozi Általános Iskola 27 tanulója kerékpártúrán vehetett részt. Jutalom volt ez a tanulók számára, hiszen jó tanulmányi eredmény, közösségi munkában való részvétel és tanulmányi versenyeken való eredményes szereplés volt a feltétel. A diákok számát gyarapította még a 4.a osztály csapata. Célunk volt, hogy a felső tagozatosok életébe kicsit belepillantsanak, ezzel is megkönnyítve az alsó tagozatból a felsőbe való beilleszkedésüket.

A sok-sok tekerés után már az önfeledt játéké volt a főszerep a Dánfoki Üdülőterületen, focizás tollaslabdázás, bújócskázás… Majd egy finom ebédet fogyasztottunk el és délután visszatérve Dobozra, mindannyiunk egybehangzó véleménye volt, hogy egy tartalmas, jó hangulatú napot töltöttünk el együtt. Kísérő tanárok: Debreceni Hajnalka, Turákné Szente Mária Adél, Balogh Lászlóné. Köszönjük a dobozi Polgárőrség segítését a közlekedésben.