Csillogó érem

2024. március 2-án, Csongrádon rendezték meg a Karate Knock Down Diákolimpia országos döntőjét. A nívós sporteseményen iskolánk tanulója, Pribojszki Zsombor, a gyulai Samuray Kyokushin Karate SE versenyzőjeként vett részt.

73 egyesület 435 versenyzője lépett küzdőtérre kötött KATA (formagyakorlat) és KUMITE (küzdelem) kategóriában.

Pribojszki Zsombor 4 küzdelmet követően a dobogó 3. fokán végzett -65kg kategóriában.

„A kyokushin küzdelmek mindig a legkeményebbek. A harcos lelket nem lehet tanulni, az a harcossal születik. Akiben nincs meg ez a lélek, annak sohasem lehet a harc az útja. Pribojszki Zsombor egyike a legjobb harcosokat, akiben ott él a szamurájok lelke: soha nem adja fel. Aki a harcosokkal akar együtt tréningezni és önmagát fejleszteni, azt tisztelettel invitáljuk edzéseinkre minden kedden és pénteken 18 órától Dobozon Hold u. 15. szám alatti edzőterembe.” – nyilatkozta Szabó Ferenc, Samuray Kyokushin Karate SE Gyula elnöke.

Az eredményhez szívből gratulálunk, további sok sikert kívánunk!