Beneveztünk a békéscsabai vetélkedőre!

A Dobozi Általános Iskolát meghívták egy rendezvényre, amely a gyermek jogokról szól. Az ENSZ november 20-át a Gyermeki Jogok Napjává nyilvánította. Ebből az alkalomból a Dél-alföldi Regionális Közművelődési Egyesület immár 8. alkalommal hívta játékra a megye általános iskoláiból a diákönkormányzatok képviselőit, amin négy csapat vett részt: Dobozi Áltlános Iskola, Jankai Tibor Általános Iskola, Erzsébethelyi Általános Iskola 2 csapattal.

További képek a Galériában...

Öt versenyszám volt: - interjú készítése egy másik csapat pedagógusával - plakát készítése különböző magazinok felhasználásával - a Békés Megyei Hírlapból kiválogatni a gyermek és az emberi jogokkal kapcsolatos cikkeket - rejtvény megoldása - a gyermekek jogairól szóló szöveg kirakása A Dobozi Általános Iskola Diákönkormányzatát képviselték: Vágási Viktória 5.b, Szabó Nóra 6.b, Ökrös Krisztina 6.b, Puju Kevin 7.b, Futaki Máté 8.b, pedagógus segítőnk Kádár Ádámné Ökrös Krisztina, Szabó Nóra