Bendegúz Tudásbajnokság

Bendegúz Tudásbajnokság- A tudás, ügyesség és kitartás próbája

                                    „A tudni vágyás legbensőbb igényünk. Min­den út jó, ami hozzá vezet.”

Michel de Montaigne

 

   A tudás megszerzéséhez egy út lehetőségét kínálja a Tudásbajnokság tanulmányi versenye.

Alsósoknak nagyszerű agytorna és játékos edzés, hogy minél jobbak legyenek a választott tantárgyakból. Felsősöknek presztízs és dicsőség, felkészülés a továbbtanulásra.

   Az idei tanévben 11 tanuló- Ajtai Letícia 4.a, Bodóczki Ketrin Hilda 4.a,  Palotás Tímea Titanilla 4.a, Czinanó László Ábrám 4.a, Kovács Mihály 4.a, Hrabovszki Mátyás 5.a, Pribojszki Zsombor 5.a, Szatmári Martin Ferenc 5.a,  Megyeri Anna Dóra 6.a, Dalmadi Rebeka 8.a, Kovács Petra 8.a-  4 tantárgyból  nevezett be a megmérettetésre. Több diákunk 2 tantárgyból is jelentkezett a versenyre. Felkészítő pedagógusaik: Debreceni Hajnalka, Futakiné Debreczeni Ilona, Szatmári Istvánné, Illik Józsefné és Péliné Eszenyi Hajnalka.

  Tanulóink a 6 fordulóból álló feladatlapokat szinte hibátlanul oldották meg. Így mindegyikük arany minősítéssel végzett. Kiváló teljesítményük miatt mindannyian bejutottak a megyei döntőbe, amely az idén online formában valósult meg. Tanítványaink szép eredményeket értek el a következő tantárgyakból: 1. helyezés: Hrabovszki Mátyás magyar nyelv, 2. helyezés: Pribojszki Zsombor történelem és 3. helyezés magyar nyelv, Dalmadi Rebeka 3. helyezés történelem.

  Gratulálok a kitartó, szorgalmas, eredményes munkátokhoz! Kívánom, hogy továbbra is keressétek az utat a tudni vágyás legbensőbb igényéhez!

 

Péliné Eszenyi Hajnalka