Békés Megyei Gyermeklovas Bajnokság

Ifjú lovasok mérettették meg magukat a Békés Megyei Gyermeklovas Bajnokság során, melynek utolsó fordulóját szeptember 11-én rendezték. Az eseményt csaknem 15 éve szervezi meg évente a Békéscsabai Nimród Lovasegyesület.

A lovas bajnokságra 4 éves kortól 18 éves korig nevezhettek a gyerekek különböző kategóriákban, mint például lépő, póni, nagy ló, terápiás vagy ugró.

Jantyik Jázmin a Lovastorna B kategóriában, a 6.  fordulóban a 4. helyen végzett, a hat forduló során gyűjtött pontok alapján, összesítésben bajnoki dobogós 3. helyezést ért el! „Köszönjük Jani bácsinak, Kati néninek, Katusnak, Bettinek az egészéves felkészítést! Gratulálunk minden csapattársunknak és büszkeséggel tölt el, hogy egy ilyen nagyszerű csapat tagjai lehetünk!” – nyilatkozta Jázmin édesapja, Jantyik János.

További sok sikert kívánunk!