AKIK MEGHÓDÍTOTTÁK A DOBOGÓT

AKIK MEGHÓDÍTOTTÁK A DOBOGÓT
A Mezőberényi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium az idei tanévben is meghirdette levelező tanulmányi versenyét hetedikes és nyolcadikos tanulók számára. Térségi hatókörű, kiválóan akkreditált tehetségpontként feladatuknak tekintették, hogy megtalálják és fejlesszék a tehetséges tanulókat. A verseny idén is 3 fordulóból állt. Iskolánk 10 tanulója hat különböző tárgyban bizonyította tudását. A legszorgalmasabb tanulók 2-3-4 tárgyban is versenyeztek. Köszönet a mezőberényi gimnáziumnak a lehetőségért, az ingyenes versenyért, a felkészítőknek (Balogh Lászlóné, Balog Mária, Péliné Eszenyi Hajnalka és Futakiné Debreczeni Ilona tanárnőknek) pedig munkájukért.
Az országos levelezős versenyhez Kisújszállástól Budapestig több mint tíz iskola csatlakozott. Dobozi Általános Iskola tanulóinak eredményeire nagyon büszkék vagyunk:
Biológia: Molnár Petra 8. a és Czinanó Barbara 8. a 1. hely
Nyelvtan: Molnár Petra 8. a 1. hely
Rajz: Földi Regina 8. a 2. hely és Molnár Nóra 8. a 3. hely
Testnevelés: Molnár Petra 8. a 2. hely és Molnár Nóra 8. a 3. hely
Az okleveleket és jutalomkönyveket május 26-án, Mezőberényben vették át tanulóink, ahol már ismerősként köszöntötték őket.