Őszi serteperte

Az október elsődleges feladata a DÖK-nek, hogy megszervezze a hulladékgyűjtést. Így történt ez idén is. Az első időpont meghiúsult az időjárás miatt, de így jártunk jobban, hiszen szinte ideális körülmények között zajlott az akció. Szinte ugyanannyi hulladék gyűlt össze, mint egy évvel ezelőtt. Kicsit beárnyékolta a munkát, hogy csak egy konténer állt a rendelkezésünkre, így a végén igen sokat kellett pluszba dolgozni. Az elkövetkezendőkben igyekszünk ezt elkerülni. Szerencsére egyéb probléma nem adódott. Köszönjük a polgárőrök jelenlétét, akik minden évben kitartóan segítik a munkánkat. Az osztályok közötti verseny díjazását a Tóth és Társa Recycling Kft nagymértékben támogatta. Felajánlásuk két ország torta, menyet a gyulai Kézműves Cukrászda készített el. A hagyományokhoz hűen Takácsné Balogh Zsuzsanna három csokoládétortával járult hozzá a gyerekek jutalmazásához. Számára nagyon fontosak a dobozi gyerekek, ezért többféle módon is segíti őket. Köszönjük! A pedagógusok sem maradtak jutalom nélkül! Kovácsné Szász Vera saját készítésű sajtjával kínált meg minket. Köszönjük! Végül szeretném közölni az osztályok közötti verseny eredményét, ezúton köszönetet mondani a gyerekeknek és szüleiknek a szorgalmas munkáért! Reméljük egyre jobban fogunk közelíteni ahhoz, hogy mindenki vegye ki a részét a munkából, hiszen a munka jutalmából mindenki kap a sportnap és a gyereknap keretén belül!!!

Eredmények: Alsó: I. helyezés 4.b osztály

                                    II. helyezés 4.a osztály

                                    III. helyezés 1.a osztály

                         Felső: I. helyezés 5.a osztály

                                     II. helyezés 7.a osztály

                                     III. helyezés 5.b osztály

                                                                                                                                              Kádár Ádámné