Tanulmányi versenyek

Iskolánk az idei tanévben is meghirdette alsó tagozatos tanulói számára a tanulmányi versenyeket, melyek során a gyerekek megmérettethették tudásukat magyar, matematika - és a negyedikes diákok - angol területeken is. A tanulók minden évfolyamon két fordulóban vehettek részt, melyek ősszel és tavasszal zajlottak. A versenyt szervező pedagógusok igyekeztek olyan feladatokat összeállítani a diákok számára, mely korosztályuknak, tudásuknak és érdeklődési köreiknek egyaránt megfelelő. Nagy örömünkre szolgált, hogy a versenyre összesen több, mint 40 diák jelentkezett, egyes tanulók mindhárom kategóriában is indultak.

A verseny lezajlása után 2023. június 15-én a pontok összesítésre kerültek és megszülettek az eredmények, ahol a díjazottak a jutalmaikat az iskola udvarán egy eredményhirdetés keretében vehették át. (Egyes esetekben a korosztályban jelentkezők kis létszáma miatt csak első helyezett került kihirdetésre.)

A magyar tanulmányi verseny díjazottjai:

1. osztály

I. helyezett: Sztojka Ádám Énok

II. helyezett: Köteles Marcselló

III. helyezett: Laskay Merse Péter

2. osztály

I. helyezett: Földi Lia

II. helyezett: Megyeri Gréta Vica

III. helyezett: Köteles Tamás

3. osztály

I. helyezett: Lukucz Lara Hanna

II. helyezett: Bankó Zejnep Roxána

III. helyezett: Tóth Marcell

4. osztály

I. helyezett: Szekeres Ákos

A matematika tanulmányi verseny díjazottjai:

1. osztály

I. helyezett: Laskay Merse Péter

II. helyezett: Sztojka Ádám Énok

III. helyezett: Sztojka Enzó

2. osztály

I. helyezett: Takács Gergő

II. helyezett: Hrabovszki Máté

III. helyezett: Bankó Jáde

3. osztály

I. helyezett: Tóth Marcell

II. helyezett: Lukucz Lara Hanna

III. helyezett: Rácz Dominik

4. osztály

I.  helyezett: Egeresi Alexander

II. helyezett: Szilágyi Máté

III. helyezett: Farkas Ezékiel

Az angol tanulmányi verseny díjazottja:

4.   osztály:           I. helyezett: Szekeres Ákos

Ezúton is gratulálunk minden versenyzőnek, és köszönjük a pedagógusoknak a szervező munkájukat!