Pályára álltunk!

A Békés Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Jó pálya címen idén is meghirdette háromfordulós szakmai vetélkedőjét, Békés megyei általános iskolák 6-7. osztályos tanulói részére. A vetélkedő célja, hogy a diákok önállóan is ismerkedjenek a szakmák világával, szélesítsék látókörüket és minél tájékozottabbak legyenek a szakmatanulási lehetőségek terén.

A megmérettetésre a megye 50 csapata jelentkezett. Iskolánk két hatodikos és három hetedikes csapattal indult a pályázaton. Az első fordulóban egy online feladatlapot kellett kitölteni három különböző mesterséghez kapcsolódva, majd egy-egy társasjáték készült, szintén a szakmák világához kötődően.

A harmadik fordulóba, azaz a döntőbe a legjobbak jutnak be. Várjuk az eredményt!