KRÉTA

Tisztelt Szülők!

Az alábbiakban az iskolánkban is működő elektronikus napló használatához szeretnénk segítséget nyújtani. A napló megtekintéséhez internetelérés szükséges.

Bejelentkezni www.dobozialtalanosiskola.hu weboldalon, vagy a https://klik028315001.e-kreta.hu címen lehet.

A Felhasználónév a gyermek 11 jegyű azonosítója, a jelszó pedig a születési dátum. (Minden tanulónk megkapta a szükséges információkat, a saját adatait tartalmazó kis kártyát.)

A belépést követően a faliújság értesítései fogadnak minket.

• a legutóbbi értékelések (jegyek)
  • a legutóbbi mulasztások
  • üzenetek

A felső menüsorban az alábbi lehetőségek közül választhatunk:

• órarend
  • osztályzatok
  • mulasztások
  • információk

Az órarendben zölddel jelölt órákat már könyvelték a kollégák, így azokra kattintva elérhetővé válik mindet adat vele kapcsolatban. Az óra tananyaga, házi feladat, részt vett-e rajta a gyermek stb.

Az osztályzatok menüpontban nem csak a havonként beírt jegyekről tájékozódhatunk, hanem az osztály átlagát is megnézhetjük viszonyításképpen.

A mulasztások menüben a késéseket, hiányzásokat vezetik a kollégák, illetve ellenőrizhetjük azt is, hogy melyik napra nem hozta még a gyermek az igazolást.

A tanítási órákkal kapcsolatos tudnivalók az Információk menüpontban is elérhetőek.

Javaslom, mindenki böngésszen a menüpontokban. A felület átlátható, de ha kérdés merül fel, mindannyian szívesen segítünk az elektronikus napló használatában.