Felhívás

Néhány héttel ezelőtt már jeleztük, hogy megrendezzük az őszi SULIZSÁK ruhagyűjtési akciót. Most már elérkezett a zsákok összegyűjtésének ideje, várjuk azokat az iskolába! Baku Zoltán, az iskola szociális segítője felajánlotta, hogy segít eljuttatni a zsákokat az iskolába, ha valakinek nincs lehetősége elhozni. Elérhetősége telefonon: 06 20/404-1577. Kérjük, keressék, hívják fel időpont egyeztetésre! Az osztályfőnökök már kaptak néhány sulizsákos zsákot, melyek rendelkezésre állnak korlátozott számban! A gyűjtés feltételeit részletesen megtalálják a zsákokon, illetve már megjelent a Dobozi Hírmondóban és az iskola Facebookján is. A ruhákat 2023.11. 20-ig lehet hozni!!!! Segítségüket, aktivitásukat előre is köszönjük!

Kádár Ádámné