A Fülemüle kórus híreit olvashatják

Örömmel adunk hírt a Dobozi Általános Iskola Fülemüle kórusának meghívásairól. Decemberben két meghívásnak tettünk eleget. Az első szereplésünk 2018. december 13-án volt, Gyulán, a 8. számú idősek klubjába vittük a dalok üzenetét, a karácsonyi örömhírt. Ezúton köszsönjük a Dobozi Gondozási Központ és Dalmadiné Komlósi Julianna segítségét, a közlekedési nehézségek leküzdésében. A gyulai Idősek Klubjának pedig a szíves a vendéglátást, amint azt a kép is mutatja.

Második szereplésünk Békéscsabán volt 2018. december 14-én, ahol részt vettünk a „Hagyomántisztelő Adventi Tér-hatás” című rendezvényen. Békéscsaba főterén vártuk az arra járókat egy a Pásztorozást felelevenítő dalcsokorral, majd szívhez szóló karácsonyi énekekkel örvendeztettük meg a kedve közönséget. Ezúton mondunk köszönetet Doboz Nagyközség Önkormányzatának, a Dobozi Gondozási Központnak és a szülőknek, hogy utazásunkat segítették.

Mindenkinek Áldott Karácsonyt és Békés, Boldog Új esztendőt kívánunk!

a Fülemüle kórus és Kiss Rózsa karvezető