„Ki a mester két keréken?” 2024

Az Országos Rendőr-főkapitányság, Országos Baleset-megelőzési Bizottsága 2024-ben is meghirdette a „Ki a mester két keréken?”  és a „Kerékpáros Iskola Kupa” felmenő rendszerű versenyét.

A verseny célja az általános iskolás tanulók közlekedésbiztonsági ismereteink felmérése.

A „Ki a mester két keréken?”  és a Kerékpáros Iskola Kupa városi döntők megrendezésére ugyanazon időpontban, 2024. február 26-án, Békéscsabai Petőfi Utcai Általános Iskola tornatermében került sor.

A Dobozi Általános Iskolát az alábbi tanulók képviselték:

• „Ki a mester két keréken?”: Lukucz Lara Hanna 4.a és Tóth Marcell 4.a
  • „Kerékpáros Iskola Kupa”: Palotás Tímea Titanilla 6.a és Szatmári Martin Ferenc 7.a.

Mindkét csapat a második helyen végzett, így továbbjutottak a vármegyei döntőre, mely 2024. március 20-án Mezőhegyesen kerül megrendezésre.

Tóth Marcell és Szatmári Martin Ferenc tanulók, KRESZ  tesztlap hibátlan kitöltésével Kónya Orsolya rendőr őrmester, megbízott balesetmegelőzési előadó, iskolarendőr elismerő szavait is kiérdemelték.

Gratulálunk a tanulóknak, és sok sikert kívánunk a vármegyei döntőn.