SIKERES RAJZPÁLYÁZAT

"A XXI. Csabai Kolbászfesztivál keretében idén is rajzpályázatot hirdetett a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara és a Körösök Völgye Natúrpark Egyesület óvodás korú és általános iskola alsó tagozatos gyermekek részére. A rajzpályázat témája – hűen a rendezvényhez – természetesen a csabai kolbász volt. Iskolánk alsó tagozatán 15 tanuló készített pályaművet. A siker nem maradt el: Kozák Rebeka 2.a és Dalmadi Rebeka 4.a osztályos tanulók a saját korcsoportjukban mindketten 3. helyezést értek el. Az ünnepélyes díjátadón nyertes diákjaink oklevelet és tárgynyereményeket vehettek át. A munka nem áll meg, a tanulók már készülnek a soron következő rajzversenyekre." – tudtuk meg Krisán Edina tanító nénitől, a gyerekek felkészítőjétől.