Megyei Angol Csapatverseny 2017/2018

A Békéscsabai Erzsébethelyi Általános Iskola ebben a tanévben is meghirdette a négyfordulós megyei csapatversenyét angol nyelvből felső tagozatosok számára.

A verseny két szinten zajlott: "Movers" (ötödik és hatodik osztályosok), "Flyers" (hetedik és nyolcadikosok). A feladatok közt voltak országismereti kérdések, nyelvtan, szókincs és plakátkészítés.

Orosházi, battonyai, szarvasi, eleki, gyulai, békéscsabai és dobozi iskolák diákjai versengtek egymással.

A "Movers" kategóriában iskolánk négyfős csapata a 21 csapatból 9. helyezést ért el 317 ponttal.

Összehasonlításként: az 1. helyezett 329 pontot, míg a 21. helyezett 194 pontot ért el!

Gratulálunk a csapattagoknak!  Czegle Zsolt Bendegúz 5.a

Nagy Bence 5.a