A legkreatívabb iskola

Az Országos Tűzmegelőzési Bizottság 2018-ban is alkotói pályázatot hirdetett a tűzoltók munkájáról óvodások és iskolások részére több kategóriában is: szabadkézi rajz, plakát, egyéb kézműves alkotás, vers, mese, számítógépes alkalmazás.

Az elbírálást követően május 14-én Békéscsabán, a Békés Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság épületében tartotta Kiss András tűzoltó ezredes, megbízott megyei igazgató az ünnepélyes eredményhirdetést.

Kiss András üdvözölte a résztvevőket, megköszönte a gyerekek és felkészítőik munkáját, majd átadta helyezetteknek járó jutalmat.

Az átadást követően a gyerekek és kísérőik megismerkedhettek a Békéscsabai Hivatásos Tűzoltó Parancsnokság gépjárműivel, illetve egy próbariasztást is megtekinthettek.

A legtöbb pályázatot benyújtott iskola elnyerte "A legkreatívabb iskola 2018. " címet.

A Dobozi Általános Iskola büszkélkedhet ezzel a címmel idén. Hatvanöt alkotással pályáztunk!

Köszönjük Krizsán Edina tanító néni, Balogh Lászlóné Lívia tanár néni, Bálint Beáta tanár néni és Szatmári Istvánné Terike tanár néni lelkes hozzáállását, hogy ösztönözték az alsós és felsős gyerekeket az alkotások elkészítésében.

Egyéni helyezettjeink: Pribojszki Péter 8.a,  prezentáció  1. helyezett (ötlet: Bálint Beáta)

Békési Zoltán 8.a,  prezentáció  2. helyezett (ötlet: Bálint Beáta)

Békési Zoltán 8.a  " Az én történetem" 3. helyezett  (ötlet: Bálint Beáta)

Szűcs Károly 8.a  rajz  2. helyezett  (felkészítő: Szatmári Istvánné)

Szatmári Petra, Asztalos Anikó, Brád Tamara 6.a  plakát 1. helyezett

(felkészítő: Bálint Beáta)

Czegle Bendegúz 5.a  makett  1. helyezett  (ötlet: Bálint Beáta)

Péter Mónika  rajz   2. helyezett  (felkészítő: Balogh Lászlóné)

Molnár Nóra  mese  1. helyezett  (felkészítő: Balogh Lászlóné)

Köszönjük a segítséget, hasznos ötleteket még Pribojszki Peti apukájának, Czegle Bendegúz apukájának és Kiss János tanár bácsinak is.

Gratulálunk a szép eredményekhez!!!