Itt a farsang, áll a bál, most mindenki táncot jár

Ím, elérkezett a télűzés, a farsang ideje is. Idén a 7.a osztály tett arról, hogy gondosan elűzzük a telet, és várjuk a tavaszt. Kiss János tanár úr, a 7.a osztályfőnöke végezte a szervezési feladatokat, és a szülők összefogásával sikerült megteremteni a mulatságot. Most sem okozott csalódást a farsangi műsor. Nevettünk, meglepődtünk és jól éreztük magunkat a bolondos hangulatban, a tavasz tiszteletére. A 7.a osztály műsora a színpadi tehetségekre épült. Milyen sok fajta művészeti ág van, melyet meg kell mutatni a közönségnek! Bepillantást nyertünk a Megasztár kulisszatitkaiba. Itt mindenben volt részünk: dráma, romantika, tréfa. Egy előadónak is vannak erősebb és gyengébb oldalai: mindet megmutatták! Emellett az is kiderült, a tudás hatalom, mellyel mindenki másképp rendelkezik. Vidám, érzelmileg túlfűtött, különleges, igazi farsangi műsorban vehettünk részt közönségként. Számtalan énekes és táncos ejtette rabul szívünket. A műsort követően azonban még csöppet sem volt vége a zajos télűzésnek. Aki akart, táncra perdült a parketten és állt a bál. Ezeket követően tombolahúzás következett, majd eljött a mulatság vége. Bátran mondhatom, semmiben nem szenvedtünk hiányt. Köszönjük a színes produkciót! Szerintem, magabiztosan várhatjuk a tavaszt!

Szigeti Boglárka 8.a osztály

Köszönet illeti a támogatókat, hiszen nélkülük nem jöhetett volna létre az esemény:

Kiemelt támogatók: Takácsné Balogh Zsuzsanna, Balogh KFT. és a Saláta ABC 

Továbbá sok, értékes tombolatárgyat ajánlott fel:

Dézsi Hajnalka

Silver Ételbár

C+S Bringa, Műszaki-kerékpár-iparcikk, Faluhelyi utca 7.

LIZZY Virágbolt, Faluhelyi utca

Kelemen Balázs

Erdei Éva és Selypes Gyula

Attila Horgászbolt

Bukszi lottózó

Liget Áruház, WENG QING üzletvezető

Marika Virágbolt

Gazdabolt

Pákozdi Gézáné, Esztike Büfé

Vágner Sándor

Tobai Margó

Czere Imre, Papp Cukrászda

Köszönjük a nevük elhallgatását kérő támogatóknak is a felajánlásukat!