Fő az egészség!

Iskolánkban már szinte hagyománynak számít az Egészségügyi vetélkedő megrendezése az alsós osztályokban is.

Nem volt ez másképp 2017. december elsején, egy péntek délutáni napon. Célunk, hogy diákjaink játékos keretek között megtanulják, hogy milyen ételek, italok fogyasztása egészséges illetve a mozgás örömére is felhívjuk a figyelmet. Nekünk, pedagógusoknak nem titkolt szándékunk, hogy az iskolánkban tanuló diákokban már kisiskolás korban mielőbb kialakuljon az optimális életszemlélet az egészség megőrzést illetően. Különböző állomásokon az iskolánk pedagógusai figyelemfelkeltő, színes, játékos, izgalmas feladatokkal várták a gyerekeket, akiknek ezúton is köszönjük segítő munkájukat. Kilenc, különböző lelkes csapat mérte össze tudását. Jó volt látni, hogy micsoda lelkesedés, és izgatottság kísérte diákjainkat a vetélkedő ideje alatt.

A feladatok végén mindenkire várt némi finomság. Az első, második , és harmadik helyezést elérő csapatok értékes jutalomban részesültek.

Első helyezett: Szilvácskák csapat.

A győztes csapat tagjai:

Jónás Jázmin 1.a

Nánási Kíra 1.a

Fekete Károly 2. a

Toldi Roland 2.a

Köteles Győző 2.b

Gergely Gréta 3.a

Sztojka Denisz 3. a

Köteles Dzsenifer 3. b

Békési István 4.a

Köteles Amanda 4.a

Második helyezett: Ribizkék csapat.

Az eredményes csapat tanulói:

Kölüs Zorka 1.a

Pribojszki Zsombor 1.a

Kozák Rebeka 2.a

Almási Dzsenifer 2.b

Kovalovszki András 3.a

Nagy Zsolt 3.a

Molnár Tibor 3.b

Debreczeni Antónia 4.a

Molnár Mercédesz 4.a

Harmadik helyezett: Almácskák csapat.

Az ügyes versenyzők:

Faragó Zoltán 1. a

Szatmári Dominik 1.a

Szigeti Ketrin 2.a

Dalmadi Ferenc 2.b

Bakos Marcell 3.a

Pozsár Patrik 3.a

Dalmadi Eszter 3.b

Szabó Sándor 3.b

Pápai Emese 4.a

Feladatunknak tekintjük, hogy továbbra is jó irányba mozdítsuk elő a tanulóink egészségét célzó törekvéseinket.

Szervezők: Baracsi Katalin

Krizsán Edina Kamilla