ALSÓS SZAVALÓVERSENY

A Dobozi Közösségi Ház és Könyvtár adott otthont az általános iskola alsós szavalóversenyének, amire április 24-én került sor. Az alsósok 37-en vettek részt ezen az eseményen. Az elsősök közül: - Kozák Rebeka (1.a) az első, -  Kárnyácki Lili (1.a)  a második,  - Fekete Károly (1.a)  a harmadik helyen végzett. Különdíjasok:   Földi Szófia Kira (1.b) és Szilágyi Dominik (1.b) osztályos tanulók lettek. Másodikosok közül:  - Nagy Csenge (2.a) első,  - Dalmadi Zoltán (2.a) második,   - Dalmadi Eszter (2.b) harmadik lett. A harmadikosok közül Faragó Natália (3.a) az első, Békési István (3.a) a második, Bozó Diána Lilla (3.a) a harmadik helyen végzett.  A negyedikesek közül:  - Szűcs Hajnalka (4.a) első,  - Nánási Letícia (4.a) második,  - Szabó Boglárka Ildikó (4.b) harmadik lett. Különdíjasok: - Czegle Zsolt Bendegúz (4.a) és Kiss Réka (4.b) osztályos tanulók lettek.

Kissné Lukucz Katalin